Sedat Doğan: "Bu bir diriliş hikayesi!"

Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan, İstanbul'a gelir gelmez gözaltına alındı. Adliye çıkışı konuşan Doğan, Mia'ya yeniden sarılacağı günü beklediğini söyledi.

Sedat Doğan: "Bu bir diriliş hikayesi!"

Ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın ilk eşi ve kızı Mia'nın babası Sedat Doğan, geçtiğimiz yıllarda Brezilya'ya yerleşmişti. Hakkında yakalama kararı olan Doğan, Türkiye'ye döner dönmez gözaltına alındı ve adliyeye götürüldü. İstanbul Adalet Sarayı'nda ifade veren Doğan, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Adliyeden çıkınca magazin muhabirleriyle konuşan Doğan, "Evladıma yeniden sarılacağım gün çok yakında gelecek biliyorum. Bu bir diriliş hikâyesi olacak, kızım ve benim için.” dedi.


Dava açacak

İstanbul'a dönüş yapan Doğan, Brezilya'da hırsızlık yaptığı için cezaevine girmişti. Hakkındaki tüm suçlamalara yanıt veren Doğan, "Artık sanatı bıraktım. İstanbul'da bir gece kulübü açacağım" dedi. Kızı Mia ile görüşme yasağı bulunan Doğan, hakkındaki yasağın kaldırılması için dava açacağını da söyleyerek “Dört dava dosyam var. Maddi ve manevi zararlarımı gidermek için uğraşacağım” dedi.