'Sefirin Kızı' sete çıktı! İşte ilk kareler...

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Star Tv’nin milyonları ekrana kilitleyen dizisi Sefirin Kızı yeni sezon için sete çıktı.

'Sefirin Kızı' sete çıktı! İşte ilk kareler...

Üçüncü kez anne olmak isteyen Kim Kardashian’ın taşıyıcı anne ile anlaştığı iddia edildi.

36 yaşındaki ABD’li reality şov yıldızının taşıyıcı anne için 113 bin 850 dolar ödeme konusunda anlaşmaya vardığı öne sürüldü.

Plasenta akreata (bebeğin eşinin rahim duvarına yapışması) rahatsızlığı bulunan Kardashian’ın yeniden hamile kalması, hayati risk taşıyor.

Kardashian, taşıyıcı anne bulmak için bir ajansla anlaştı. Ünlü yıldızın ajansa 68 bin 850 dolar ödeyeceği iddia edildi.

Habere göre ayrıca, taşıyıcı annenin uyması gereken katı kurallar bulunuyor. Taşıyıcı annenin hamilelik boyunca sigara ve içki içmesi, cinsel ilişkiye girmesi yasak. Embriyo transferi sonrası üç hafta boyunca da taşıyıcı annenin cinsel ilişki yasağı bulunuyor. Taşıyıcı annenin sıcak banyo, sauna, kafeinli içecek ve çiğ yiyecek yasaklarına da dikkat etmesi gerekiyor.

Doktorların, üçüncü çocuğuna hamile kalmasının hayati tehlike yaratacağını söylediğini, reality şov programında gözyaşları içinde anlatan Kim Kardashian’ın, taşıyıcı annelik için kardeşi Khloe Kardashian’la anlaştığı öne sürülmüştü.

Kim Kardashian’ın rap şarkıcısı eşi Kanye West ile evliliğinden dört yaşında North ve bir yaşında Saint adında iki çocuğu bulunuyor.



Kaynak:ntv.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: