Sefirin Kızı'nda bir ayrılık daha! Uraz Kaygılaroğlu...

Neslihan Atagül'ün ardından Uraz Kaygılaroğlu'nun da Sefirin Kızı'ndan ayrılacağı öğrenildi. Böylelikle iki başrol oyuncusu diziye veda etmiş olacak. Yeni hikaye Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün üzerine kurulacak.

Sefirin Kızı'nda bir ayrılık daha! Uraz Kaygılaroğlu...

Star TV'de Pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı'nda başrolleri Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu ve Engin Akyürek paylaşıyordu. Geçtiğimiz gün Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziye devam edemeyeceğini açıkladı. Sürekli kilo kaybeden oyuncunun Sefirin Kızı'na vedasının ardından yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN KATILDI

Fakat bu bekleyiş fazla sürmedi. Kısa bir süre sonra Tuba Büyüküstün'ün Sefirin Kızı'nda rol alacağı açıklandı. Tuba Büyüküstün de bir açıklama yaparak çıkan haberleri doğruladı.

URAZ KAYGILAROĞLU DA VEDA EDİYOR

Tuba Büyüküstün'ün kadroya dahil edilmesinin ardından hikayenin tamamen değişeceği öğrenildi. Yeni hikayede Gediz Işıklı'ya yer bulunamazken role hayat veren Uraz Kaygılaroğlu'nun da Sefirin Kızı'ndan ayrılacağı öğrenildi. 'Gediz Işıklı’ karakterine can veren Kaygılaroğlu, diziye 1 - 2 bölüm içinde veda edecek.