Seray Sever'in açıklamaları olay yarattı! "Fasulye pahalıysa yemeyeceksin"

'Gel Yazın Konuşalım' adlı program ile ekranlara geri dönen Seray Sever, programda yaptığı açıklamalarla sosyal medyaya damga vurdu.

Seray Sever'in açıklamaları olay yarattı!

Uzun süredir ekranlardan uzak duran oyuncu ve sunucu Seray Sever, 'Gel Yazın Konuşalım' programıyla yeniden ekranlara dönmüştü. Hakan Hatipoğlu ile sunuculuk yapan Sever, programında yaptığı açıklamalarla bir anda magazin gündemine oturdu. Hatipoğlu, "İnsanların hayatları zor; ekonomik problem çeken var nasıl gülsün bu insan" deyince Sever ilginç açıklamalara imza attı. Açıklamaları ise tepkilerin odağı olmasına sebep oldu.

İşte Seray Sever'in o açıklamaları...

"Şöyle gülsün bu insan; en azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor. Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın, millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı, üretirsin kardeşim! Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin..." Partnerinin bu sözleri üzerine Hakan Hatipoğlu ise ne yapacağını şaşırdı.

Seray Sever'in açıklamaları olay yarattı!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: