Serdar Ortaç: "Allah benim belamı versin"

Magazin gazetecileriyle sohbet eden Serdar Ortaç, "Evet geçmişte çok büyük hatalar yaptım. Kumar beni bitirdi. Allah benim belamı versin çok pişmanım, artık parayı tutmaya çalışıyorum" dedi.

Serdar Ortaç:

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Maslak 1453'deki Yeni Gazinoda sahne aldı. Konser öncesi kuliste basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ortaç, "Artık estetiksiz kadın kalmadı, hepsi dudaklarını ördek dudağı gibi yaptı. Bu kim olursa olsun, ister akrabalarım olsun ister arkadaşlarım. Allah'ın verdiği bir yüze zarar vermek doğru değil" dedi.

Son zamanlarda bahis sitelerinde kumar oynadığına dair çıkan haberlere ise "Evet geçmişte çok büyük hatalar yaptım. Kumar beni bitirdi. Allah benim belamı versin çok pişmanım, artık parayı tutmaya çalışıyorum" dedi. Muhabirlerin "Ne zaman emekli olacaksınız?" sorusuna cevap veren başarılı sanatçı, "Elimde olsa bugün emekli olurdum ama çalışmak zorundayım çünkü çok borcum var. 10 milyon tl Halk Bankasına kredi borcum var. Eski eşim Chloe Loughnan'a 600 bin TL nafaka borcumda var. Benim de aylık yaklaşık 500 bin tl harcamam var" dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: