Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen cephesinden yeni gelişme

Geçtiğimiz senelerde Tuba Büyüküstün ile yaşadığı aşkla tanınan Umut Evirgen, bir süredir oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyordu. Yeni yılı Paris'te karşılan Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen birlikteliğinden şaşırtan bir haber geldi. İşte detaylar...

Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen cephesinden yeni gelişme

2014 yılında evlenen Keremcem ile Seda Güven 9 ay sonra boşandı.

Naz Elmas ile Erdem Kıramer'in evliliği sadece 5 ay sürdü.

Melisa Sözen ile Alican Ulusoy dizi setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandırdı. Ancak onların yuvası da 5 ay sonra dağıldı.

Hande Ataizi'nin Fethi Pekin ile yaptığı ilk evliliği olaylı olmuştu. Fethi Pekin'in ailesi bu evliliğe sıcak bakmadığı için çift imzaları attıktan sonra boşanmaya karar verdi. Evlilikleri sadece iki saat sürdü.

Meltem Cumbul ile Alican Özbaş'ın evliliği de yaklaşık bir yıl sürdü.

Özge Ulusoy ile Ferruh Taşdemir'in evliliği olaylı oldu. Evliliğe karşı çıkan Özge Ulusoy'un annesi nikahı bastı. O gece olaylı geçti. Çift hemen ertesi gün boşanmaya karar verdi.

Pelin Sönmez ile Cengiz Çolak, Los Angeles'ta gösterişli bir törenle evlenmişti. Çiftin evliliği sadece 45 gün sürdü. Çift, evlendikleri gibi hızlı bir şekilde boşandı.

Ece Erken ve Serkan Uçar'ın evliliği bir yıl sürdü.

Şahnaz Çakıralp ile Murat Öncel evlendi. Ancak sadece 5 ay evli kalabildiler. Boşanmaları da olaylı oldu.

Mart 2012'de evlenen Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, 2013'ün Aralık ayında resmen boşandılar. Onları minik oğulları da bir arada tutamadı.

2016 Şubat ayında Serhan Bora ile sürpriz bir kararla dünyaevine giren Helin Avşar, 6 ay sonra boşanma kararı aldı.