Seyit ve Zühre’nin imkansız aşkı

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin canlandırdığı Seyit ve Zühre’nin imkansız aşkı seyirciyi gözyaşlarına boğmaya devam ediyor.

Seyit ve Zühre’nin imkansız aşkı

Most Production’ın büyük ses getiren dizisi "Çoban Yıldızı"nda Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin canlandırdığı 'Seyit' ve 'Zühre’nin masum ve imkansız aşkı seyirciyi gözyaşlarına boğuyor.

Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın başrollerinde yer aldığı "Çoban Yıldızı" dizisi hikayesi, görselliği, rejisi ve müzikleriyle seyircinin gönlünü fethetti.

Dizide Selin Şekerci’nin canlandırdığı 'Zühre' ile Şükrü Özyıldız’ın hayat verdiği 'Seyit'in birbirlerine duydukları saf, masum ve bir o kadar da imkansız olan aşkı sosyal medyada da 'yılın çifti' yakıştırmalarıyla büyük yankı buluyor.

Zühre’nin içine düştüğü cehennemden kurtulmak için olan çırpınışı Seyit’in ise onu kurtarmak için canından vazgeçmesi ekran başındaki izleyiciyi gözyaşlarına boğuyor.

Sosyal medya üzerinden her hafta yapımcı ve oyunculara binlerce mesaj geliyor. Gelen mesajların ortak noktası ise Seyit ve Zühre aşkının televizyon dünyasının unutulmaz aşkları arasında yerini alacak olması.

Çoban Yıldızı, her Perşembe Fox TV'de.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: