Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'den yeni pozlar

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, Instagram hesabından paylaştığı yeni karelerle dikkat çekti.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'den yeni pozlar

Barış Buka (Seçkin Özdemir)
35 yaşında, çok başarılı ve çekici bir boşanma avukatı olan Barış, sert mizaçlı, tuttuğunu koparan ve adaletten ödün vermeyen yapısıyla ülkenin önde gelen boşanma avukatlarından biridir. Okumayı ve yazmayı seven, kendisine has zevkleri olan, klas bir erkektir. İnsanlara güven noktasında mesafeli olmasına rağmen, güvendikleri ile kopmaz bağlar kurar.

Aslı Eğilmez (Nilay Deniz)
23 yaşında, güzel ve çalışkan bir kız olan Aslı, babasının ölümden sonra onun taksisini devralacak kadar gözü pek olmasına rağmen bir çiçek kadar da narindir. Babasının vefatı sonrası zor zamanlarda tutunacak bir başka omuz bulamamış olsa da; O, annesi Neşe, ablası Arzu, abisi Metin ve abisinin kızı Çiçek için dayanılacak omuz olmuştur. Çiçek’in kazası sonrası en büyük amacı, kazaya sebep olan kişiyi bulup cezalandırıldığını görmektir.

Hakan Şeker (Umur Yiğit Vanlı)
Barış’ın 25 yaşındaki kuzeni olan Hakan, hayatını spor salonu, dj seti ve kızlar ekseninde geçmektedir. Saf bir çocuk olmasına rağmen çok sevimli ve doğaldır. Kimseye zararı ya da faydası olmayan bir hayat sürmektedir. Kaza günü onun da hayatı değişecektir.

Handan Pars (Belma Canciğer)
Barış’ın 45 yaşlarındaki teyzesi, Hakan’ın annesi olan Handan, saf, kolay kandırılabilen, evhamı bol, hastalık hastası bir kadındır. Maddi ve manevi ne kadar iyi durumda olursa olsun olsa kendine acıyacak bir durumu illa ki bulabiliyor.

Metin Eğilmez (Durul Bazan)
Aslı ve Arzu’nun abisi olan Metin, 40 yaşlarında bahtsız bir adamdır. Abi olmasına rağmen üst üste yaşadığı kayıplar ve başarısızlıklar yüzünden kendine olan inancını yitirmiş, insiyatif alamayan bir karaktere dönüşmüştür. Ama ne olursa olsun Çiçek’in kıymetli babasıdır.

Çiçek Eğilmez (Lal Tayra Bahar)
Metin’in 8 yaşındaki kızı olan Çiçek, Aslı ve Arzu’nun yeğenidir. Yaşadığı trafik kazası sonrasında geçirdiği ameliyatlar ve gördüğü fizik tedaviler sonrasında tekerlekli iskemlesinden kurtulup tekrardan yürümeye başlayacak olsa da Aslı bu kadar basit görmüyor bu durumu. Çiçek ise son derece pozitif, zehir gibi bir kızdır. Ailenin ayakta durmasında en az Aslı kadar payı var. Ailesine en büyük desteği de konuşmaları ve duruşuyla kendisi veriyor.

Teo (Çağrı Çıtanak)
28 yaşında, Barış’ın sağ kolu olan Teo, ailesi tarafından küçük yaşta başıboş bırakıldığı için, yaşının da verdiği toylukla karanlık yollara sapmıştır. Küçük yaşından itibaren hırsızlık ve yankesicilik yapmaya başlamıştır ama bunu hiçbir zaman isteyerek yapmamıştır. Barış ile karşılaşması ile hayatı değişir ve ikinci hayatında zamanla Barış’ın şoförü, koruması, sırdaşı ve can dostu olmuştur.

Cahide Pars (Derya Alabora)
Barış’ın büyük teyzesi olan Cahide, 55 yaşlarında asil, hiç evlenmemiş, hayatını kardeşlerine ve başta Barış olmak üzere yeğenlerine adamış bir kadın. Barış’ın hayatında sözüne en çok önem verdiği, en çekindiği, en sevdiği ve dediğine karşı gelemediği tek kişi. Annesinin ölümünden sonra yarı anne haline gelmiş olan tek kadın. Onun için en önemli şey Barış’ın kendisi ölmeden evini barkını kurabilmesi.

Neşe Eğilmez (Şebnem Dilligil)
Aslı, Arzu ve Metin’in annesi olan Neşe 60 yaşlarında, koruyan, kollayan, yoktan var eden bir kadın. Çok sevdiği kocası öldükten sonra çocuklarını bir arada tutmayı başarmış ama ne yaptıysa dik başlı küçük kızı Aslı’nın taksi şoförü olmasına engel olamamış.

Arzu Eğilmez (Alicia Kapudağ)
Aslı’nın 27 yaşındaki ablası olan Arzu, hayatında yaşadığı zorluklarla baş edecek yapıda biri değil ama en çok da kendisi şikayet ediyor. Mahallenin en güvenilmezi Barbaros’a aşık ama maalesef Barbaros hayal peşinde koşan ve gerçek bir iş ile alakası olmayan biri. Geleceğini Barbaros gibi birisiyle kuramayacağının her ne kadar farkında olsa da bir şekilde ondan da uzak kalamıyor.

Barbaros Gürkan (Berkay Tulumbacı)
28 yaşında bir mahalle delikanlısı olan Barbaros, ağzı iyi laf yapan, hayalci, kendi yalanına inanan, kolay paranın peşinde bir adam. Aslı’nın ablası Arzu’ya aşık. Barbaros her fırsatta yakında çok güzel işler yapacağını, paraya para demeyeceklerini ve Arzu ile çok güzel bir hayat kuracaklarını söyleyip duruyor ama kendisi de bir çıkış olmadığının az da olsa farkında.

İlayda Taş (Seda Güven)
Barış’ın eski sınıf arkadaşı, eski sevgilisi ve başarılı bir avukat olan İlayda, ünlülerin imaj haklarını korumak üzerine uzmanlaşmış, ticaret hukukunda adından söz ettirmiş, bu sayede hem kendine saygın bir yer edinmiş, hem de çok ciddi para kazanan bir kadın. Hırslı, ihtirasları olan bir kadın. Son derece yırtıcı ve her daim savaşa hazır biri. Tüm bu planlamanın en tepe noktasında ise üniversite zamanından beri isteği Barış ile evlenmek duruyor.

Gül Gürkan (Gözde Çığacı)
Barbaros’un kız kardeşi olan Gül, mahallenin en aklı başında kızlarından biri olarak biliniyor, o nedenle Barbaros’un aksine güvenilir biri. Aslı’nın ise can dostu, tüm sırlarını anlattığı kişi.


Sıdıka (Çiğdem Aygün)
İlayda’nın sağ kolu, şakşakçısı, dert ortağı olan Sıdıka, İlayda’nın tüm kaprislerini çekmekle kalmıyor onları besliyor da. Gerçekte ise İlayda’yı delicesine kıskanıyor, onun hayatına özeniyor. İlayda’nın arkasındaki beyin olarak görüyor kendisini. En az İlayda kadar, hatta ondan daha da fazla hırslı bir kadın.

Şirin (Aslı Samat)
Barış’ın sekreteri olan Şirin, cıvıl cıvıl özü sözü bir, işini ve Barış’ı sahiplenmiş, benimsemiş. Sıcak kanlı, iyi kalpli ancak riyakarlığa, suni ilişkilere karşı ve mesafeli. İş yerinde Sıdıka’nın can düşmanı haline gelecek. Barış’ı ne kadar seviyorsa İlayda’ya da o kadar uyuz oluyor.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: