Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Geçtiğimiz ay Mohammed Alsaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı'nın, maddi açıdan zor günler geçirdiği ve bu nedenle eski sevgilisinin aldığı hediyeleri sattığı ileri sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Subaşı, tepkisini sosyal medya hesabından dile getirdi.

Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Şeyma Subaşı, nikah masasına oturmaya hazırlandığı Mohammed Alsaloussi'den ayrılmıştı. Evliliğe giden yolda üçüncü kez Mısırlı iş insanı ile ilişkisini sonlandıran Subaşı, "Tekrar barışmayacağız!" açıklamasını yapmıştı.

Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Subaşı hakkında çok konuşulan bir iddia ortaya atıldı. Maddi açıdan zor günler geçiren ünlü ismin, eski sevgilisinin aldığı hediyeleri satışa çıkardığı ileri sürüldü. Şeyma Subaşı'nın ikinci el lüks ürünler alan mağaza ve internet sitelerine onlarca kıyafet, aksesuar sattığı yerine ise replika ürünler satın aldığı iddia edildi.

Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Çıkan haberlerin ardından Şeyma Subaşı, isyan etti. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklamada bulunan 31 yaşındaki ünlü isim, gönderisinde şu ifadelere yer verdi: Bugün hakkımda çıkan yeni bir yalan haberle uyanmışken bu vesileyle sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istedim. Yarın, şimdiye kadar yaptığımız gibi kendi kıyafetlerimden seçtiğim parçaları sokak hayvanları yararına satışa çıkarmak üzere hesabıma yükleyeceğiz.

Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Subaşı, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü: Benim bugüne kadar şahsi eşyalarımdan hiçbirini kendi çıkarım uğruna satmak gibi bir düşüncem hiç olmadı. Allah da hiçbir zaman bu duruma düşürmesin. Son yıllarda almanın değil paylaşmanın daha değerli olduğunu dünyamızı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için sürdürülebilirliği ön plana çıkarmak gerektiğini her seferinde dile getiriyorum.

Şeyma Subaşı'yı sinirlendiren iddia!

Yani keşke herkes bize verilen bu güzel aklı 'daha faydalı ne yapabilirim?' diye düşünerek kullansa. Her neyse, yalan haberinizin zamanlaması için ayrıca teşekkürler.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: