Simge'den yıllar sonra gelen itiraf: "Param yetmediği için alamadım!"

Şarkıcı Simge, İbrahim Selim'in programında yaptığı itirafla dikkat çekti. Yıllar önce 'Geri Dönüş Olsa'yı ilk kendisinin seslendirdiğini ama parası olmadığı için şarkıyı satın alamadığını anlatan Simge, şarkıyı Murat Boz'a kaptırdığı söyledi.

Simge'den yıllar sonra gelen itiraf:

Simge, Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. 'Mış Mış', 'Öpücem', 'Üzülmedin mi?' ve 'Yankı' gibi popüler parçalarıyla tanınan şarkıcının yaptığı itiraf programa damga vurdu.

Simge Sağın, Murat Boz'la okul arkadaşı olduğunu ve onu çok sevdiğini belirtirken yıllar önce 'Geri Dönüş Olsa' şarkısı kendisinin seslendiğini söyledi. Güzel şarkıcı şöyle konuştu:

"Yıllar önce 'Geri Dönüş Olsa' şarkısı bendeydi. Param yetmediği için alamamıştım. O şarkıyı Murat Boz aldı, elimden gitti. Erdem Kınay benim sesimden okutup şarkıyı satmış, bilmiyordum. Murat'ın menajerini gördüm, 'senin söylediğin şarkı ne güzelmiş, biz onu aldık' dedi. İçimde yara oldu. Murat popülerdi ve şarkıyı aldı. İçimde halen bir ukdedir. Bir gün mutlaka o şarkıyı cover yapacağım."

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: