Sol Yanım: Ekranın yeni çifti Serra ve Selim

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV’de ekran yolculuğuna başlayan ‘Sol Yanım’ dizisi, ilk bölümüyle seyirciyi Serra ve Selim’le tanıştırdı. Hayat ritimleri çok farklı olan Serra ve Selim’in tesadüflerle başlayan yolculuğu, ekranların yeni çiftinin müjdesini verdi.

Sol Yanım: Ekranın yeni çifti Serra ve Selim

İlk tanışmaları üniversitede olay olan Serra ve Selim, birlikte ders çalışmak üzere mecburen yeniden bir araya gelince kahkahalarla izlenen kütüphane sahnesi ortaya çıktı. Özge Yağız ve Tolga Mendi’nin uyumu ve tatlı atışmaları sosyal medyada övgü alırken, Serra ve Selim özellikle genç izleyicilerin yeni favorisi olacağını gösterdi.

Birinci bölümün final sahnesinde, çiftin yeniden otel odasında karşılaşması yeni bölümün heyecan dolu sahnesinin ipuçlarını da verdi.

‘Sol Yanım’ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosu da pek çok önemli dizinin senaristliğini gerçekleştiren Melis Civelek imzasını taşıyor.

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla başrolleri Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman paylaşıyor.

‘Sol Yanım’, perşembe akşamı ikinci bölümüyle STAR TV ekranında olacak.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: