'Söz'den nefes kesen fragman!

Yapımını TIMS&B Productions'un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, 70. bölüm yeni fragmanıyla büyük beğeni topladı.

'Söz'den nefes kesen fragman!

Nefesler Tutuluyor!

Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘SÖZ’ün 70. bölüm fragmanı ekran başındakiler başta olmak üzere, dijital platformlarda ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ülkesi ve sevdikleri için gözünü kırpmadan düşmanlarıyla savaşını sürdüren Yavuz, Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulunca Linda’ya karşı harekete geçiyor. Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya’yı buluşmaya ikna ederken, eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşıyor. Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırırken, Tim karşı mücadeleye başlıyor. Ayrıca Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş’e hiç olmadığı kadar yakın buluyor.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ" 70. bölümüyle 18 Şubat Pazartesi Star TV'de…