Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman da evleniyor!

8 aydır birlikte olan Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman, 2018 yılında evleniyor. Yaman, “Seneye yaz aylarında nikâh masasına oturacağız” dedi.

Şükrü Özyıldız ve Rabia Yaman da evleniyor!

‘Çoban Yıldızı’ dizisinde ‘Seyit’ karakterini canlandıran Şükrü Özyıldız’ı, stilist nişanlısı Rabia Yaman bir an olsun yalnız bırakmıyor. Set için yeniden Kapadokya’ya giden oyuncuya, önceki akşam Yaman da eşlik etti.

Özyıldız, setteyken sıkılan stilist, Instagram’dan canlı yayın yaparak hayranlarının sorularını yanıtladı. Yaman, kendisine en çok yöneltilen, “Hiç estetiğiniz var mı?” sorusuna, “Estetiğim yok, doğalım” yanıtını verdi.

Stilist, bu yaz evleneceklerine dair gelen yorumlara ise, “Bu sene değil. 2018 yılının yaz aylarında düğün olacak. Tam tarih belli değil” diyerek açıklık getirdi.

“Tatile birlikte mi gideceksiniz?” sorusuna ise Yaman, “Tabii ki. Bundan sonra ayrı tatil olmaz. Üç gün Fransa’ya gidip oradan kara yoluyla Amsterdam’a geçeceğiz” dedi.

‘Çok âşığım’
Tanışma hikâyelerini soranlara Yaman, “Aslında beş yıldır tanışıyoruz. Ama son bir senedir sevgiliyiz. Şükrü’ye çok âşığım. İlişkimizi göz önünde değil, kendi içimizde yaşıyoruz” yanıtını verdi.

Özyıldız’ın yaşamında huzura önem verdiğini belirten stilist, tanınır olmasıyla ilgili, “Öyle bir kafada değilim” şeklinde konuştu.Kaynak: milliyet.com.tr

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: