Survivor Evrim ile Mert arasında neler oluyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor' yarışmasına gerek tartışmaları gerek kahkahalarıyla damga vuran Evrim Keklik, paylaşımlarıyla kafaları karıştırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün katıldığı 'Survivor Panorama' programında Mert ile sadece arkadaş olduğunu söyleyen Evrim'in son paylaşımı çok konuşuldu. Bu paylaşım ikilinin arasında aşk olduğu iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Survivor Evrim ile Mert arasında neler oluyor?

Engin Altan Düzyatan, Nişantaşı'ndaki bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularına ayak üstü cevap veren Düzyatan, son dönemde yapımcıların oyuncuların bölüm ücretlerinde indirime gitmesini isteyeceği şeklindeki çıkan haberler için, "Ülkede insanlar sıkıntıdaysa biz de fedakarlık göstereceğiz diye düşünüyorum, sonuçta ülkenin önemli bir kısmında maddi sıkıntı yaşanıyorsa biz de kemer sıkacaksak o gereken kemeri sıkacağız" açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olan oyuncu, 2.5 yaşındaki oğlu Aras'ın kardeşi Alara'yı kıskanıp kıskanmadığı sorulunca, "Biz orada bilimsel ilerliyoruz, pedagoglarla hazırlıyoruz" dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: