Survivor'da Barış her şeyi anlattı: "Evleneceğim kişi..."

TV8'in reyting rekortmeni yarışması 'Survivor 2020'nin 17 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan bölümüne, şampiyonluğun favori isimleri arasında gösterilen Barış Murat Yağcı'nın açıklamaları damga vurdu.

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

Acun Ilıcalı, büyük SMS konseyinde, yarışmacılara teker teker fikirlerini sordu. Söz sırası Barış Murat Yağcı'ya geldiğinde, 29 yaşındaki oyuncu resmen içini döktü.

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

Survivor 2020'de zaman zaman sessiz kaldığı için eleştirilen ve bu nedenle arkadaşları tarafından tepki gören Barış, hayat hikâyesini enine boyuna anlattı.

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"HAYATIM BOYUNCA BİR ŞEY YAPAMAYACAĞIMI DÜŞÜNDÜM" "İnsanlara kolay güvenebilen, kolay açılabilen biri değilim. Daha önce yaşadığım birkaç olay vardı. Basketbolu bırakma sebebim yaşadığım bir sağlık sorunuydu. Bir daha hayatım boyunca bir şey yapamayacağımı düşündüm. Sonrasında modellik yapmak için yurt dışına çıkmıştım, üç sene yurt dışında yaşadım."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"KENDİMİ ÜNLÜ OLARAK GÖRMÜYORUM" "Yurt dışında yaşadığım süreçte annem 4 kere kansere yakalandı ve her defasında bunu yenmeyi başardı. Türkiye'ye temelli dönüş yapmak zorunda kaldım. Bir şekilde dizi sektörüne girdim. Elle tutulur birkaç iş yaptım ama hiçbir zaman ünlü bir birey olmadım, hatta kendimi hiçbir zaman ünlü olarak nitelendirmedim."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"Siz beni ünlüler takımına aldınız, ama kendi tercihimle gönüllüler takımına geçip gerçek Barış'ı bulma yolunda önemli bir adım attım. Sonrasında yaşananlar zaten beni gerçek Barış Murat Yağcı ile tanıştırdı."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"BİR ÇOCUKLUK YARAM VARDI" "Survivor hiçbir zaman birisinin basamak yeri olamaz, başlangıç yeri olabilir. Kendimde bunu da gözlemledim. Kız kardeşimin doğumunda annemi kaybetme riskim vardı. O günden sonra bir çocukluk yaram vardı. İnsanlara güven, konuşma ve açılma kısmında eksşk kaldığım doğrudur ama zamanla bunları elimden geldiği kadar telafi ettim."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"Gerçek yaşantımda kimse beni eleştirmedi, herkes olumlu şeyler söylediği için gerçek kimliğimi bulamadım. Bu yarışma sayesinde, beni eleştiren insanlar sayesinde gerçek kimliğimi buldum."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"SURVİVOR'DA BENİ GEÇMİŞİMLE HATIRLASINLAR" "Bugüne kadar bana destek olan herkesten Allah razı olsun. Elimden gelen performansı yapmaya çalışıyorum. Bir sakatlığım vardı, hala da var. Performansım bundan sonra iyi olmayabilir, beni geçmişle hatırlasınlar. herkesin ellerinden öpüyorum."

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"İÇİMİZDEKİ SÜPER KAHRAMAN" Barış Murat Yağcı, Cemal Can Canseven hakkında, "Bence içimizdeki süper kahraman. Cemal Can'ın vicdanı, karakteri ve iyi niyetinden kimsenin şüphesi yoktur. O kadar dürüst ve efendi ki bence her şeyin en iyisini hak ediyor" ifadelerini kullandı.

Survivor'da Barış her şeyi anlattı:

"EVLENECEKSEM..." Ünlü oyuncu, Elif Yıldırım Gören hakkında ise "İlk gün tanıdığım Elif kimse, geçen sürede kendini hep aynı şekilde korudu. Bir hayat kuracaksam umarım Elif karakterinde ve onun gibi anaç birisiyle, anne duygusu çok yüksek, karakterli ve ayakalrının üzerinde durabilen bir kişilikle evlenme fırsatına erişirim" sözleri dikkat çekti. (Kaynak: milliyet.com.tr)