Survivor'da Çağrı Atakan elendi mi?

Survivor'ın yayınlanan son bölümüne Çağrı ile Murat Ceylan kavgası damga vurdu. Programın sunucusu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyen Çağrı, Acun Ilıcalı'nın sert tepkisiyle karşılaştı. "Arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul edemem" diyen Ilıcalı, yarışmacıya "Yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum" dedi.

Survivor'da Çağrı Atakan elendi mi?

Survivor'ın dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacılar iletişim ödülü için mücadele etti. Yarışmayı Gönüllüler Takımı kazandı. Gönüllüler galibiyeti kutlarken olanlar oldu. Kendilerine saygısızlık yapıldığını savunan Çağrı, önce Steven'ın üzerine yürüdü. Çağrı'yı diğer yarışmacılar zor tutarken programın sunucusu Murat Ceylan araya girmeye çalıştı.

Fakat sakinleşmeyen Çağrı bu kez Murat Ceylan'a saldırmaya kalktı. Çağrı, Murat Ceylan’a “Ne yeter? Sana ne?" diye tepki gösterdi.

Yaşananların ardından yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı, “arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum” diyerek Çağrı’ya sert çıktı. Çağrı’ya 5 ödülden yararlanamama cezası veren Ilıcalı, “Bu sebepten seni elemem ama şu an yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum” dedi. Çağrı ise kararını bir sonraki ada konseyinde açıklamak istediğini söyledi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: