Teşkilat'ta bu hafta büyük takip Paris'te

TRT 1’in Pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen dizisi “Teşkilat ”, 16 Mayıs Pazar akşamı saat 20.30’da on birinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Teşkilat'ta bu hafta büyük takip Paris'te

Reytinglerin zirvesinden inmeyen “Teşkilat”ın yeni bölümünde; ekip, Fadi’nin oğluna ulaşmak için Paris’e uçuyor…

CEREN, KASIM’I BULABİLECEK Mİ?

Fadi girmeye hazırlandığı seçim için en büyük tehdit olan Kasım’ın ortadan kaldırılmasını ister. Fadi’nin güvenini kaybettiğini hissedip kendisini kanıtlamak isteyen Leyal, ondan habersiz harekete geçer ve Ceren’e Kasım’ı bulması talimatını verir.

GÜRCAN İLK SAHA GÖREVİNE GİDİYOR

Bu sırada ekip Fadi’ye ulaşmak için hummalı bir çalışma içerisindedir. Kasım’ın verdiği bilgiler ışığında Fadi’nin herkesten gizlediği oğluna ulaşılır. Pınar ve Hakkı’nın, Fadi’nin oğlunun bulunduğu Paris’e gitmesi kararlaştırılır. Gürcan da ilk saha görevi için ikiliye katılır. Ceren, Kasım’ın yerini bulabilmek için plan kurar. Serdar’la birlikteyken kurulan bir tuzakla ikili kaçırılır. Serdar, işkenceyle Kasım’ın nerede olduğunu söylemesi için zorlanır.

EKİBİN FADİ’YE SÜRPRİZİ

Fadi’nin oğlu Amir’e ulaşabilmek için Pınar’ın sahte kimlikle Amir’in yönettiği sosyal medya şirketinde işe girmesi planlanır. Gürcan’ın yardımıyla mülakata hazırlanan Pınar’ın Amir’i etkilemesi gerekmektedir. Leyal, Kasım’a ulaşarak Fadi’ye sürpriz yapmak isterken, Fadi’nin Paris’te olduğunu öğrenen ekip de ona bir sürpriz hazırlar. Romantizmin başkenti, Fadi için, sonun başlangıcı mı olacaktır?

‘Teşkilat’ on birinci bölümüyle pazar akşamı saat 20.30’da TRT 1’de…

Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı