Teşkilat'ta ekip Yıldırım'ı ele geçirdi!

TRT 1’in, yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 24 Nisan Pazar akşamı yayınlanan kırk dördüncü bölümüyle büyük ilgi gördü.

Teşkilat'ta ekip Yıldırım'ı ele geçirdi!

‘Teşkilat’, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken, #HedefTamam etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu

Ceren elinde bomba fünyesi ile Halit’le karşı karşıya kalınca; Halit, Ceren’i vurmak zorunda kaldı. Ceren'in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini bozdu. Halit Başkan’ın yıllar önce öldüğü sanılan kızının aslında Ceren olduğunun ortaya çıkması da herkesi karışık duygulara sürükledi. Halit ise Yıldırım’ı ele geçirmek için her zamankinden daha güçlü bir duyguyla harekete geçti.


Uzay, yaptığı analizle savunma sistemlerine karşı planlanan saldırının detaylarına ulaştı ve ekip Doktor kod adlı teröristi yakalamak için harekete geçti. Doktor ve Yıldırım’ın hedefinde ise İstiklal projesinin baş mühendisi vardı. Kurdukları tuzakla projenin baş mühendisini kaçırdılar.


Halit ve Serdar, Yıldırım’ın peşine düşerken, ekip baş mühendisi kurtarmak ve İstiklal projesine karşı tehdidi bertaraf etmek için dört koldan çalışsa da baş mühendis gördüğü işkenceler sonucunda hayatını kaybetti.


Ekip kurduğu ters köşe planla hem Yıldırım’ı hem de örgüt üyelerini ele geçirdi. Yıldırım’ın karşısına dikilen Serdar, nihayet babasının hesabını sordu.