Turabi itiraf etti! Survivor’dan kaç para aldı?

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, 2. Sayfa programına konuk oldu. Turabi, yarışmadan neler kazandığını canlı yayında açıkladı.

Turabi itiraf etti! Survivor’dan kaç para aldı?

Survivor yarışmasında üç kez mücadele edip iki kez şampiyon olmayı başaran Turabi Çamkıran, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yarışmadan 2 milyon TL ve bir ev kazandığını açıklayan Turabi, şu sıralar yarıştığı ABD'de yayınlanan 'The Challenge' yarışması hakkında da konuştu.

“Cesaret isteyen bir yarışma”

Çamkıran yarışma hakkında, “Çok zor bir yarışma 2 bölümü bitti. Geriye 6 bölüm kaldı. Artık nereye kadar gittim, elendim mi, elenmedim mi? göreceğiz… Burada katıldığım yarışma ile oradaki yarışma çok farklı. Burada açlıkla savaşıyoruz, orada akıl ve cesaretle. Mesela 200 metre yükseklikte dengede durman lazım. Bir araçtan diğerine atlaman lazım. Çok cesaret isteyen bir yarışma, ilk bölümde birinin eli kırıldı. İnanılmaz yarışma Hollywood ekibi yapıyor, her yarış aksiyon gibi. Ama ben bu yarışma boyunca hiçbir şeyden korkmadım” dedi.

“Olay görünce müdahele ederim”

Geçtiğimiz aylarda Afrika uçağında olay çıkaran bir yolcuyu etkisiz hale getirmesiyle gündeme gelen Turabi, olay hakkında da, “2018’deki Survivor için Acun abinin yanına gidiyordum. Ben uyuyordum, adamın biri uyuşturucu kullanmış ve herkese saldırmış. Çoğu kişinin burnunu kırmış. Hostes geldi, beni uyandırdı. ‘Turabi Bey lütfen yardım edin’ dedi. Adam Afrikalı bayağı uzun bir adam, yanına gittim, hostese vurdu, bana da vuracaktı, tek hamle ile bayılttım. Sonra koltuğa oturtup, kelepçeledik. Ben yerime gittim tekrar uyumaya, adam kelepçeleri kırmış. Beni çağırdılar yine gittim, bu sefer battaniye ile bağladım.Ben bir olay görünce müdahale ederim, bir kadına da vursalar ben orada müdahale ederim dayak yesem de problem değil” şeklinde konuştu.