Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış: "Çağırsan bir tanesi gelmez!"

Yasemin Şefik +1 podcast programının bu haftaki konuğu Tuvana Türkay oldu. Özel ses tasarımıyla bir mekandaymış gibi geçen programda Tuvana Türkay, ilginç açıklamaları ve kahkaha dolu yorumlarıyla dinleyenleri şaşırttı.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

2,6 milyon takipçisi olan Tuvana Türkay “Çok takipçim var. Çağırsam bir tanesi gelmez. Önemli olan rakamlar değil” yorumunu yaptı.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

Yasemin Şefik’in “Kaç yıl oldu oyunculuk?” sorusu üzerine ünlü oyuncu; “21 yıldır, sanat hayatının içindeyim. 9 yaşımda başladım. Annem beni bir ajansa kaydettirmişti. Reklam filmi için çağırdılar. İlk orada oynamıştım. Reklamlarla devam ettim. 17 yaşında ilk dizimde oynadım. Benim müzik hayatımda çocukken başladı.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

Hiç kimse bana önüme kırmızı halı sererek iş getirmedi. Ben hep kendi tırnaklarımla geldim. Herkes kıymet verip bir iş çıkarmaya çalışıyor. Emek veriliyor. Mesela çok istediğim bir rol var. ‘Başka biriyle görüşüyor musunuz?’ diye sorarım. Bir şeyi ne kadar istediğimi gözümden alev çıkar belli ederim” açıklamasında bulundu.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

Yeni şarkısı, “Ah Aşk” ile müzik severlerle buluşan Türkay, Yasemin Şefik’in “Peki aşktan n’aber?” sorusu üzerine “Bir kaşar peynir, bir simitle yazılmadığım kaldı” yorumunu yaparak magazin basınında hakkında çıkan haberlere göndermede bulundu.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

Türkay ilişkilerle ilgili olarak ise “Hiç istemez gibi görünürüm. Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır” şeklinde konuştu.

Tuvana Türkay'dan şaşırtan çıkış:

"Düet teklifleri gelmiyor mu?" sorusuna esprili bir cevap veren Türkay; “Düet teklifinden çok diyet teklifi geliyor” dedi.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: