Ünlüler isyan etti!

Evinin önünde bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir tüm ülkeyi yasa boğdu. Ünlüler de Türkiye'yi sarsan olayın ardından sosyal medyadan bazı paylaşımlarda bulundu. İşte o paylaşımlardan bazıları...

Ünlüler isyan etti!

Doğa Rutkay: 'Sosyal medyanın gücü' deyip sevinmek! Giden canın ardından gözyaşlarımızı bitti mi sandınız? Daha acısı dinmeden bir kardeşimiz daha alındı hayattan!

Ünlüler isyan etti!

Hadise: Ne desek anlamsız ve boş. Hiçbir şey değişmiyor ve bu benim canımı çok yakıyor

Ünlüler isyan etti!

Haluk Levent: Bir davanın sonucuna sevineceğimiz bir gün aynı olaydan başka bir can için ağlıyoruz. Yahu 1 gün ya, bir gün! Sadece bir gün huzurlu geçirelim günü. 1 gün ara verin be iblisler!

Ünlüler isyan etti!

Mert Fırat: 2019 bitmeden öldürülen kadınların sayısı 430! Bugün 20’sinde bir balerin kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Şule Çet cinayeti davası nihayet kamuoyu baskısı sayesinde sonuçlandı. Kadın cinayetleri ve her türlü eşitsizlik politiktir!

Ünlüler isyan etti!

Nurgül Yeşilçay: Şule Özge için; Ceren Gülenay için tweet atıyor! Ardından katlediliyor! Ve döngü böyle devam ediyor, devran böyle dönüyor! Gencecik kızlarımız, koca koca kadınlarımız ölümü bekliyor, sadece bugün de ölmediği için şükrederek!

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: