'Vahşi Şeyler'in yeni fragmanı yayınlandı...

Exxen’in ilgiyle takip edilen dizisi Vahşi Şeyler’in 5. ve 6. bölümlerinin fragmanı yayınlandı.

'Vahşi Şeyler'in yeni fragmanı yayınlandı...

Yılbaşında ilk iki bölümü izleyiciyle buluşan, geçen hafta 3. ve 4. bölümleri platformda yer alan Vahşi Şeyler’in bu hafta yayınlanacak 5. ve 6. bölümlerinin fragmanı paylaşıldı. Ünlü oyuncular Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun’u başrollerde buluşturan dizinin merakla beklenen yeni bölümlerinde Bora (Selim Bayraktar) ve eşi Şule’nin (Nurgül Yeşilçay), psikolog Zerrin’den (Hazal Türesan) çift terapisi aldıkları ve aynı dönemde psikolog Zerrin ile danışanı Bora’nın yakınlaştığı eski günleri de ekrana geliyor.

Yapımcılığını Depo Film’in, proje tasarımını I-Content’in üstlendiği, Alper Alpözgen'in senaryosunu yazıp Erkan Tunç’un yönettiği smart-komedi dizisi ‘Vahşi Şeyler’ Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen’de seyirciyle buluşuyor.

15 DAKİKALIK SMART KOMEDİ

Her hafta 15’er dakikalık iki yeni bölümü platforma yüklenen aksiyon dolu komedide, evlilikleri bitme noktasına gelmiş çiftin bir suça ortak olmaları ile o suçu beraberce örtbas etmeye çalışırken küllenen aşklarının yeniden alevlenmesi hikaye ediliyor. Dizi dünyasına getirdiği smart komedi anlayışıyla adından söz ettiren Vahşi Şeyler, seyirciden büyük ilgi görüyor.

Vahşi Şeyler dizisinin konusu:

“Evlilik suç ortaklığıdır.”

Obsesif kompülsif kişilik bozukluğundan muzdarip Şule, (Nurgül Yeşilçay) kocası Bora’nın (Selim Bayraktar) onu psikoloğu ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Zerrin (Hazal Türesan) ile aldattığını öğrenir ve boşanmaya karar verir. Hemen akabinde aynı evde mahsur kalan Şule, Bora, Zerrin ve olan bitenle hiç alakası olmayan bir pizzacı kuryesi Recep (Aytaç Uşun) mücbir sebeplerle şiddetli bir yüzleşmenin tarafı olurlar. Birlikte geçirmek zorunda kaldıkları hafta sonu boyunca süregiden; kadın erkek rolleri, aşk, varoluş ve hayatın tabiatı üzerine tartışmalar istenmeyen bir şiddet olayıyla sonuçlanır. Bu olayı birlikte örtbas etmeye çalışan kahramanlarımızın sönmeye yüz tutmuş aşkları, suç ortağı olmanın heyecanıyla yeniden alevlenir.

Bölüm Özetleri: BEŞİNCİ BÖLÜM Bu bölümde Bora (Selim Bayraktar) ve Şule’nin (Nurgül Yeşilçay), psikolog Zerrin’den (Hazal Türesan) çift terapisi aldıkları günlere döneriz. Bora ve Şule’nin çocukları dünyaya geldikten sonra körelen cinsel hayatları, birbirleriyle ve aileleri ile olan ilişkileri detaylıca analiz edilirken, bu konuları ilk defa açıkça konuşan karı koca sarsıcı bir yüzleşme yaşar. Bu esnada Bora ve Zerrin arasındaki ilişkinin nasıl kıvılcımlandığına da şahit oluruz.

ALTINCI BÖLÜM Olaylı bir gecenin sonunda sabah olmuştur. Evde yiyecek namına hiçbir şey yoktur. Recep (Aytaç Uşun) babaannesi Hümeyra (Fehmi Dalsaldı) ile ve onu yasağı bilerek siparişe gönderen patronuyla tartışmaktadır. Bora (Selim Bayraktar) sinir krizleri geçiren Recep’e ücretsiz avukatlık yapmayı vaad edip onu sakinleştirir. Bu esnada Şule (Nurgül Yeşilçay), Bora ve Zerrin (Hazal Türesan) üçlüsünün arasındaki aşk ve gerilim eve yeniden hakim olur. Zerrin başına gelecekleri göze alarak evi terk etmeye karar verir.

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: