“Yalancılar ve Mumları”ndan yeni fragman

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Nermin Yıldırım’ın uyarladığı “Yalancılar ve Mumları” dizisinin yeni tanıtımı izleyiciyle buluştu.

“Yalancılar ve Mumları”ndan yeni fragman

AFİŞ YAYINLANDI!

Merakla beklenen afişte yer alan “Yalanların bir miadı var, dostluklar sonsuza kadar” sözü sosyal medyada büyük dikkat çekti ve afiş görseli şimdiden dizinin konusuyla ilgili merakı artırdı.

“Yalancılar ve Mumları”ndan yeni fragman

Yurt dışında büyük beğeni toplayan BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin uyarlaması olan “Yalancılar ve Mumları”, 30 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz’ın yer aldığı dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır… “Yalancılar ve Mumları”, 30 Eylül Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.