Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Mayıs ayında üç yıldır birlikte olduğu nişanlısı Tolga Akış'tan yeniden evlenme teklifi alan şarkıcı Zeynep Bastık, evinin havuzunda keyif yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınladı. Paylaşımına, "Geçen pazar gününden 'z' raporu" notunu düşen Bastık'ın gönderisi takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan şarkıcı Zeynep Bastık, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir gün geçirdi.

Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Havuzun ve güneşin keyfini çıkaran Bastık, o anları takipçileriyle de paylaştı. 27 yaşındaki şarkıcı, gönderisine, "Geçen pazar gününden 'z' raporu" notunu düştü.

Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Öte yandan yaptığı coverlar ile popüler olan şarkıcı Zeynep Bastık, mayıs ayında uzun bir süredir birlikte olduğu reklamcı nişanlısı Tolga Akış'tan evlenme teklifi almıştı.

Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Sevgilisine ikinci kez 'Evet' yanıtını veren Bastık, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Akış'ın sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Zeynep Bastık, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmıştı.

Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

2018 yılında aşk yaşamaya başladığı Tolga Akış ile 2019'da nişanlanan ünlü şarkıcı, "Tolga mesleğinde öngörüsü çok yüksek biridir ama özel hayatında bu kadar öngörülü olacağını düşünmedim. Daha ilişkimizin beşinci gününde evlilik teklif etti. Ben nasıl 'Evet' dedim, bilmiyorum. Sadece kalp ve inanmışlık... Mantık, bilinç yok" ifadelerini kullanmıştı. [Kaynak: milliyet.com.tr]

Bu magazin haberleri de ilginizi çekebilir: