Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!

Jestleriyle adından sık sık söz ettiren iş insanı Hacı Sabancı, sevgilisi Nazlı Kayı'yla birlikte Amerika'da aşk tazeledi.

Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Nazlı Kayı ile uzun bir süredir aşk yaşayan iş insanı Hacı Sabancı, geçtiğimiz günlerde sevgilisini Amerika tatiline götürdü. Romantik tatil için kesenin ağzını açan Sabancı, hiçbir masraftan kaçınmayarak yine kural bozmadı.

Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Kayı'yı California'ya götüren iş insanı, konaklama için tercihini oldukça lüks bir otel olan Montage Laguna Beach'den yana kullandı.

Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Günlüğü 7 bin 500 dolar

Ayrıca günlüğü 7 bin 500 dolar (yaklaşık 42 bin TL) olan otelin okyanus manzaralı bir odasını seçen Sabancı, sevgilisiyle tatilin keyfini çıkardı.

Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Öte yandan Hacı Sabancı, önceki gün Los Angeles Lakers ile Utah Jazz arasında oynanan NBA maçını da izlemeye gitti.

Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!Hacı Sabancı'dan sevgilisi Nazlı Kayı'ya büyük jest!