Hadise, Adriana Lima'yı taklit mi etti? İlk kez konuştu!

Hadise'nin Almanya konserinde giydiği kıyafetin Adriana Lima'nın bir defilede giydiği elbiseye benzediği ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine taklit iddiaları ortaya atılınca şarkıcıdan açıklama geldi.

Hadise, Adriana Lima'yı taklit mi etti? İlk kez konuştu!

Hadise'nin Almanya'da verdiği konser büyük ses getirmiş, şarkıcı seksi danslarının yanı sıra kıyafetiyle de oldukça konuşulmuştu. Popçunun sahnede giydiği kostümünün ise kendi tasarımı olduğu belirtilmişti. Fakat pop yıldızının kıyafetinin, dünyaca ünlü manken Adriana Lima'nın aylar önce çıktığı 'Victoria's Secret' defilesinde giydiği kostümle büyük benzerlikler taşıdığı ortaya çıkmıştı.

İlk kez konuştu

Aradan haftalar geçtikten sonra Hadise, önceki akşam Kıbrıs Concorde Hotel’de sahne aldı. Magazincilerin sorularını da yanıtlayan şarkıcı, Almanya konserindeki olay yaratan sahne kıyafeti hakkında da konuştu. Kostümün daha önce Adriana Lima’nın Victoria’s Secret defilesinde giydiği ortaya çıkınca eleştirilen ünlü popçu, "Ben o kıyafet için kendi tasarımım demedim. Adriana Lima’yı da taklit etmedim. O kıyafeti kendi vücuduma göre şekillendirdim ve swarovski taşlarla süsledim." dedi.

Hande Yener'le hiç küsmemiş!

Öte yandan Hande Yener’le barıştığı haberlerine de açıklık getiren Hadise, "Ben Hande Yener’le küsmedim ki barışayım. Biz kadın sanatçılar olarak hepimiz büyük ekiplerle çalışıyoruz. Ben hepimizin başarılı olduğuna inanıyorum ve bütün kadın sanatçıların arkasındayım" dedi.

Hadise, Adriana Lima'yı taklit mi etti? İlk kez konuştu!