Hadise, Kaan Yıldırım'la barıştıklarını duyurdu!

Reklam anlaşmasının tanıtımı için basın mensuplarının karşısına geçen Hadise, magazincilerin sorularını yanıtladı. Hadise, sevgilisiyle barıştığını açıkladı.

Hadise, Kaan Yıldırım'la barıştıklarını duyurdu!

Hadise reklam yüzü olduğu marka ile işbirliklerini tanıtmak için kamera karşısına geçti. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan güzel yıldız, aşk hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. Kaan Yıldırım'la barıştıklarını duyuran Hadise, "Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Şimdi çok mutluyuz." dedi.

NE OLMUŞTU?

Hadise, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalanırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın" sözleriyle ayrılığı duyurmuştu.