Hadise o iddialara ateş püskürdü!

Hadise, hakkında art arda çıkan aşk iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi. Şarkıcı, "Haberler, bana ve tüm sevdiklerime yapılmış bir hakarettir" dedi.

Hadise o iddialara ateş püskürdü!

Hadise'nin, ilk olarak geçen yıl uçak kazasında nişanlısı Mina Başaran'ı kaybeden Murat Gezer'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu iddiaları menajeri aracılığıyla yalanlayan şarkıcının daha sonra da Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’e gönlünü kaptırdığı öne sürülmüştü. Bu iki iddianın ardından popçu, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. İddiaları sert bir dille yalanlayan şarkıcı, şöyle konuştu:

"Saygısızlık ve hakarettir"

"Son iki gündür hakkımda çıkan haberlerle ilgili olarak belirtmek isterim ki; her iki haber de sadece kamuoyunu lüzumsuz yere meşgul etmeyi amaçlayan gerçek dışı iddialardır. Arka arkaya çıkan bu haberlerin öznesi haline getirilmiş olmam bana ve tüm sevenlerime yapılmış bir saygısızlık ve hakarettir. Bir kadın olarak yaşadığım her ilişkinin arkasında durma gücüne sahibim ve bu bana her zaman gurur verdi. Şunu bilmenizi samimiyetle isterim ki; hayatıma girecek kişi tüm sevenlerimin de karşısına gururla çıkaracağım kişi olacaktır."

İşte o paylaşım:

Hadise o iddialara ateş püskürdü!