Hadise o mesajı görünce adeta çıldırdı!

Şarkıcı Hadise, sosyal medyada kendisine küfür eden bir takipçisine ateş püskürdü, "Bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık okuyorum, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!" dedi.

Hadise o mesajı görünce adeta çıldırdı!

Pek çok ünlü sosyal medyada kendisine gelen eleştirilere karşı sessiz kalamazken, bu isimlerden sonuncusu Hadise oldu. Geçmişte 'O Ses Türkiye'deki jüri üyesi arkadaşı Murat Boz'la adı aşk dedikodularına karışan Hadise, Boz ve sevgilisi Enver'in hayranı olan bir takipçiden küfürlü bir mesaj aldı.

Çılgına döndü

Takipçinin adını kapatarak gelen mesajı Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan şarkıcı, "İsmini sakladım küçük kız. eminim annen baban görse şu mesajını utanırlar. Son kez yazıyorum Murat benim canım arkadaşım, Aslı’mı da çok seviyorum. kendi kendinize hayaller kurup gruplar oluşturmayın çocuklar! Yeter! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık okuyorum, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!" ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

Hadise o mesajı görünce adeta çıldırdı!