Hadise sahte takipçi konusuna son noktayı koydu!

Şarkıcı Hadise, geçtiğimiz gün Ulus'ta bir mekanda görüntülendi.

Hadise sahte takipçi konusuna son noktayı koydu!

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz gün Ulus'ta bulunan bir mekandaydı. Bir arkadaşının doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcının keyifli hali gözlerden kaçmadı. Mekan çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, "Polemiklerden kaçıyorum dermişim" dedi ve kahkaha attı. O Ses Türkiye çekimlerinden sonra arkadaşının doğum gününü kutlamak için geldiğini söyleyen Hadise, "Çekimlerden geliyoruz. Şükran Hanım'ın doğum günü, o bizim için çok değerli. Yemeğimizi yedik, pastamızı üfledik” dedi.

"Allah şahidim"

Sosyal medya takipçilerinin sahte olduğu iddialarına da yanıt veren Hadise, "Bilmiyorum, ben tek şunu biliyorum; ben hiç hayatımda nasıl sahte takipçi satın alınır bilmiyorum. Hiç yapmadım, Allah şahidim. Bazı insanlar hiç resim yüklemeyerek 30-40-100-1000 kişi takip edebiliyorlar. Bunlara sahte diyebilirsiniz. Ben kendimi biliyorum. Allah şahidim, benim içim çok rahat" şeklinde yanıtladı.

"Bir dakika dans etmişim bu mu kötü örnek?"


Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde paylaştığı dans videoları hakkında yapılan eleştiriler için “Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var. Projelerde kadınlar öldürülüyor, bir şey denmiyor. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” dedi.

O soruyu yanıtlamadı


Güzel şarkıcı Demet Akalın'ın kendisi için "Kocası da yok, milyoncukları da... Yazık" demesiyle ilgili soruyu ise yanıtsız bıraktı.