Hadise seksi danslarına devam ediyor!

Hadise, Bu kez de Ezhel ile coştu. Daha önce Reynmen’in 'Ela' şarkısındaki dans performansıyla gündem olan Hadise, bu kez Ezhel’in 'Aya' şarkısıyla sevenlerini büyüledi.

Hadise seksi danslarına devam ediyor!

Son dönemde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Hadise bu gönderilerine bir yenisini daha ekledi. 'O Ses Türkiye'de jüri üyesi olan güzel şarkıcı yeni sezon çekimlerinin ilk gününde kuliste Murda ve Ezhel'in birlikte seslendirdiği 'Aya' isimli şarkıyla dans etti.

Bu görüntüleri Instagram'ın hikaye bölümüne yükleyen seksi popçunun dansı olay oldu. Hızlı bir şekilde magazin sayfalarına yayılan videoyla ilgili çok sayıda yorum yapıldı.

Hadise daha önce de Reynmen’in 'Ela' şarkısı eşliğinde benzer bir dansa imza atmıştı. Bu dans sosyal medyada yeni bir akımın öncüsü olmuş, bir çok kişi Hadise gibi dans ettiği videoları Instagram'a yüklemişti.

'O Ses Türkiye' başlıyor!

Bu arada 'O Ses Türkiye'de yeni sezonun startını verdi. Sevilen yarışma programının yeni sezon ilk bölümü cumartesi akşamı Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekrana gelecek. 'O Ses Türkiye'de bu sezonda jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan oturacak.