Hadise'den annesine büyük jest! Kesenin ağzını açtı...

Geçtiğimiz yıl annesinin intihar girişimiyle zor günler geçiren Hadise, kötü anıları silmek için harekete geçti. Şarkıcı, kardeşi ve annesini İtalya tatiline çıkararak büyük bir jeste imza attı.

Hadise'den annesine büyük jest! Kesenin ağzını açtı...

Hadise, geçtiğimiz yıl ailesiyle problemler yaşamış ve zor günlerden geçmişti. Şarkıcı, o dönem annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminde bulunmasıyla ise iyice yıkılmıştı. Aradan geçen aylardan sonra aile ilişkileri daha iyiye giden popçu, bu yaz kesenin ağzını açtı. Yaşananların ardında annesini Belçika'daki bir klinikte tedavi ettiren Hadise, geçtiğimiz gün de ailesini İtalya tatiline çıkardı.

Yıldızların tercihini

Annesinin mutlu olması için elinden geleni yapan şarkıcı, kız kardeşi Derya Açıkgöz'ün de katıldığı tatilin tüm masraflarını kendi karşıladı. Takvim'in haberine göre Açıkgöz ailesi, konaklamak için Como Gölü kıyısındaki geceliği 5 bin dolarlık (yaklaşık 30 bin lira) tarihi Villa D'este otelini tercih etti. Anne ve kızları; Madonna, Mel Gibson ve George Clooney gibi Hollywood yıldızlarının da tercihi olan tarihi otelde tatilin keyfini çıkarttı.

Kesenin ağzını açtı

Hadise, dün de ailesiyle tekne turuna çıktı. Hiçbir masraftan kaçınmayan popçu, günlük kirası 2 bin 500 euro (16 bin 500 lira) olan tekneyle Como Gölü'nde annesini gezdirdi. Ailesine tek kuruş harcatmayan şarkıcı, böylece geçmişteki hataları telafi etti. Öte yandan Hadise, tekneden bu mutluluk karesini paylaşmayı da ihmal etmedi.

Hadise'den annesine büyük jest! Kesenin ağzını açtı...