Hadise'nin açıklaması 'sahte' bulundu!

Geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde kürk giydiği için eleştirilere maruz kalan Hadise'ye tepkiler dinmiyor. Şarkıcı her ne kadar kürkün gerçek olmadığını dile getirse de, takipçileri bu açıklamayı da 'sahte' bularak Hadise'yi yeniden eleştiri yağmuruna tuttu.

Hadise'nin açıklaması 'sahte' bulundu!

Şarkıcı Hadise, geçen günlerde bir ödül töreninde kürk giymiş, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ebru Gündeş'in konserinden çıkarken görüntülenen ve konu hakkında açıklama yapan şarkıcı, "Kürk sahte gerçek değil ama gerçek gibi duruyor” şeklinde konuşmuştu.

'Bizi aptal yerine koyma!'

Ancak Hadise kürkün sahte olduğunu dile getirse de, Tom Ford’un satış sitesinde kürkün açıklamasında ‘Rabbit Fur’ yani ‘Tavşan kürkü’ yazıyor. Yani kürk sahte olsaydı ‘Faux fur’ yani ‘Sahte kürk’ yazacaktı. Bu nedenle kafalara iki tane soru işareti geliyor. Ya Tom Ford sahte kürkü gerçek diye 47 bin 700 TL’ye satıyor, ya da Hadise’nin üzerindeki kürk Tom Ford’a ait değil.

Hal böyle olunca sosyal medya yeniden ayaklandı. Bazı hayvanseverler Hadise'ye, ‘Bizi aptal yerine koyma Hadise’, ‘Yaptığın açıklama bile sahte’, ‘Sen kimi kandırıyorsun’ gibi yorumlarda bulundu.