Hadise'nin korumasının eşinden tehdit mesajları!

Ünlü şarkıcı Hadise'nin işten çıkardığı korumasının eşi, attığı tehdit mesajları yüzünden hakim karşısına çıktı.

Hadise'nin korumasının eşinden tehdit mesajları!

Ünlü şarkıcı Hadise'nin korumalığını yapan Mehmet Y. bir süre önce işten çıkarıldı. Mehmet Y.'nin eşi Gülşah Y. Hadise'nin menajerliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz ile mahkemelik oldu. Dedikodulara göre korumanın eşi Gülşah Y., Hülya Açıkgöz'ü televizyona çıkıp her şeyi anlatmakla tehdit etti. Bunun üzerine Hülya Açıkgöz de savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Tazminatı verilmemiş

Günaydın'ın haberine göre, Gülşah Y., eşinin mağdur edildiğini ve işten çıkarılmasına rağmen tazminatının verilmediğini söyledi. SGK'ya gidip şikayetçi olan Gülşah Y., şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'e mesaj atarak televizyona çıkıp her şeyi anlatacağını söyledi.

"Kovulma ile bir ilgimiz yok"

Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz, sunduğu dilekçede Mehmet Y.'nin kovulması ile bir ilgileri olmadığını söyledi.

Hakim karşısına çıktı


Koruma Mehmet Y.'nin eşi Gülşah Y., geçtiğimiz gün çıktığı duruşmada Hülya Açıkgöz'e gönderdiği mesajların tehdit olmadığını ve dikkatlerini çekmek için gönderildiğini söyledi. Gülşah Y. eşinin sigortasız çalıştırıldığını ve emeğinin karşılığının verilmediğini söyleyerek suçsuz olduğunu ifade etti. Hakim, mesajların tehdit unsuru içerdiğine karar vererek Gülşah Y.'ye 25 gün adli para cezası verdi.