Hakan Peker: O ceza halkı tatmin etmez

Şarkıcı Hakan Peker, Kerimcan Durmaz'ın skandal görüntüleriyle ilgili açıklamalarda bulundu ve "Böyle bir hata Türkiye'de ilk defa oluyor. Burada ciddi, ciddi bir istismar var" dedi.

Hakan Peker: O ceza halkı tatmin etmez

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından müstehcen görüntülerini paylaşmış ve tüm tepkileri üzerine çekmişti. Konuyla ilgili daha sonra bir açıklama yapmış, "Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli bir videoyu avukatıma iletmek isterken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum" demişti.

"Ciddi bir istismar var"

Konuyla ilgili pek çok ünlü de düşüncelerini belirtmiş, bazıları Kerimcan Durmaz'ı eleştirirken bazıları da destek olmuştu. Son olarak bugün 2. Sayfa adlı magazin programına Hakan Peker katıldı. Konunun kendisine sorulması üzerine Peker, "Ben videoyu görmedim. Yapılan şeyi tahmin ettim. Çok çirkin ve talihsiz olay. Türkiye'de yasaların değişmesi lazım. Buradan bir şey çıkacağını zannetmiyorum. O iş 5 sene uzar. Hapis cezası da paraya çevrilir. O ceza halkı tatmin edecek bir ceza değil. Böyle bir hata Türkiye'de ilk defa oluyor. Burada ciddi, ciddi bir istismar var" şeklinde konuştu.