Hande Erçel'den büyük duyarlılık! Bir anne daha ölmesin diye...

Annesi Aylin Erçel'i geçtiğimiz ocak ayında kanserden kaybeden Hande Erçel, ikinci kez kansere yakalanan annesinin ameliyatı için yardım kampanyası başlatan bir gencin kampanyasına destek çağrısı yaptı.

Hande Erçel'den büyük duyarlılık! Bir anne daha ölmesin diye...

TRT 1'de yayınlanan 'Halka' dizisinde rol alan Hande Erçel, Murat Dalkılıç'la yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor. Evlenecekleri konuşulan ikili magazin muhabirlerinin özel hayatla ilgili sorularına yanıt vermezken yan yana görüntü vermemek için de özen gösteriyor.

Annesini kaybetmişti!

Magazinde bu konular konuşulmaya devam ederken güzel oyuncu da çok zor günleri atlatmaya çalışıyor. Hande Erçel, donör olmak istediği ve yaşaması için tüm çabayı sarf ettiği annesi Aylin Erçel'i geçtiğimiz ocak ayında kaybetmişti. Annesini kaybederek en büyük acıyı yaşayan Erçel, başka bir anne daha ölmesin diye seferber oldu.

Yardım çağrısı!

Güzel oyuncu, Semih Silistre isimli bir gencin başlattığı yardım kampanyasına sosyal medya üzerinden destek çağrısı yaptı. İkinci defa kanserle mücadele eden annesinin ameliyatı için gerekli parayı toplamaya çalışan Silistre'nin sayfasını paylaşan Hande Erçel, "Güzel haberleri duymak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Hande Erçel'den büyük duyarlılık! Bir anne daha ölmesin diye...