Hande Yener, Magazinmax'e konuştu, Gülşen'le polemiği başlamadan bitti!

Hande Yener'le Gülşen arasında yaşanması beklenen polemik başlamadan bitti. Yener, Gülşen hakkındaki söylemlerinin çarpıtıldığını belirterek Gülşen'e taş atmadığını ifade etti.

Hande Yener, Magazinmax'e konuştu, Gülşen'le polemiği başlamadan bitti!

Gülşen'in geçtiğimiz günlerde verdiği konserde sahnede mayo giymesi dikkat çekmişti. Magazin muhabirleri Bebek'te karşılaştıkları Hande Yener'e kendisinin de sahnede mayo giydiğini hatırlatarak bu konu hakkındaki görüşlerini sormuştu.

"Ben 20 yıldır giyiyorum"

Gelen soru üzerine Hande Yener, "Ben 20 yıldır giyiyorum. Şimdi mi dikkat çekti? İnsan biraz kafa olarak vücut olarak hazır olursa giyilebilir. Ben 20 yıldır hep hazırdım" demişti. Bu sözler de Gülşen'e bir gönderme olarak değerlendirilmişti ve Hande Yener'in meslektaşına taş attığı öne sürülmüştü.

"Ne taşı..."

Yaşanan bu yeni polemikle ilgili Hande Yener, Magazinmax'e konuştu ve Gülşen'e taş atmadığını söyledi. Yener şu ifadeleri kullandı:

"Ne taşı! 'Giyebilir. Demek ki şimdi hazır hissetmiş kendini' dedim. 'İyi yapmış' dedim. Lütfen konuyu başka yöne çekmeyelim. Ben de 'evet zaten hep giyiyorum' dedim. Çünkü basın söyledi 'siz hep giyiyordunuz' diye."