Hatice, kalça hareketini neden yaptığını açıkladı!

Şarkıcı Hatice, magazin gündemine damga vuran kalça hareketiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Hatice, kalça hareketini neden yaptığını açıkladı!

Hatice, geçtiğimiz günlerde Muammer Ketenci'nin defilesinde podyuma çıkmış, podyumdayken elbisesini kaldırarak kalçasını göstermişti. Bu hareketiyle olay yaratan şarkıcı, sosyal medyada günlerce konuşulmuş ve Ketenci dahil pek çok kişiden tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Eleştirilerin ardından sosyal medyadan bir açıklama yapan Hatice, şimdi de 2. Sayfa mikrofonlarına konuştu.

İşte Hatice'nin o açıklamalarından satır başları...

-"Benim o hareketi yapmamdaki amaç çok farklıydı. 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel bir video hazırladım servis ettiğim halde kimse oralı bile olmadı. Malum yerimi açıyorum Türkiye'nin gündemine oturuyor. Bence çok acı. Ucuz buldukları hareket tıklanma rekoru kırdı."

"Muammer Ketenci'nin haberi vardı"

-Muammer Ketenci'nin bu hareketten haberi olmamasını dile getirmesi hatırlatılınca Hatice şöyle konuştu: "Bu hareketi yapacağımdan Muammer Ketenci'nin de haberi vardı. Ben bunu provalarda bile söyledim. Ben onun provasını kaç kere yaptım Muammer ciddiye almadı galiba. Bacak boyumu hesaplayamayınca biraz fazla açtım galiba."

-"Sanat camiasındaki bazı insanların yorumlarına baktım ya siz daha düne kadar evli barklı adamlarla olup bedenini sadece biraz daha lüks yaşamak için kullandıran insanlarsınız siz bana bugün ahkam kesiyorsunuz. Biraz el insaf ya. Biraz oturup kendiniz eleştirin ve önünüzdeki pisliği temizleyin birine çamur atmadan önce.

-"Kadınlar direk mesaj atarak neler neler yazıyor. Anneme küfür ettiler ya. Eleştirinin bile bir çizgisi vardır ya. Bir kişiyi gözüme kestirdim evli barklı ve çocuğu olan bir adam. Şu an avukatım ilgileniyor. Dava açıp varına yoğuna kadar her şeyini alacağım."

-"Benim canım annem 85 yaşında bir kadın Instagram nedir bilmez. Benim annem kızmaz kızlığını susarak belli eder. Anneciğim ne yapıyorsun dedim yüzünü çevirdi. Ben de 'Tamam anneciğim bir daha olmayacak dedim bunlar bizim sektörde maalesef normal şeyler' dedim ama anlamıyor. 'Kızım sana pantolonda yakışıyor' diyerek annece akıllar vermeye çalışıyor."

-Seher Dilovan'ın kendisini eleştirmesi hakkında da konuşan Hatice, şunları dile getirdi: "Aslında çok güzel açıklamalar yani kesip biçip montajlamışlar ve kadını bana karşı kışkırtmışlar. Beni de kadına karşı kışkırttılar. Ben hep böyleydim insanların aklında farklı kalmışım. Benim eşimin ailesi mutaassıptı ben dışarıda da askılımı giyerdim ama arabamda benim hep hırkam vardı. Ben her ortama uyan bir kızıyım evet biraz deliyim böyle bunu inkar etmiyorum yapım bu."

-"Bir sistem var ve sisteme ayak uydurmazsan yok oluyorsun. Ben evli adamlarla mı birlikte oldum, bedenimi para için mi sattım? Orada o kadar açılacağını da düşünemedim. Amacım bir mesaj vermekti ve o mesajımı verdim. Ben medya maymunu değilim ki."

-"Beni ağlattılar bu kadar acı eleştiri yapmasınlar. İsmimi de layığımla taşıdığımı düşünüyorum. Ben bir çok insanın düşünüp de yapamadığı şeyi yaptım. Göstermemin ayıp olduğunu düşünmüyorum. Belki benim de eşim ve çocuğum olacak ve bu yaptığım haraketten hiçbir zaman utanmayacağım. Yapmam gerekiyordu yaptım diyeceğim."

"Eşim öldükten sonra kafayı yedim"

-"Eşim öldükten sonra evet kafayı yedim. Saçımla oynadım burnumla oynadım kendimce bir şeyler yaptım. Pişmanlıklarımda oldu. Arkama dönüp baktığımda keşke şunu yapmasaydım dediğim bir şey yok. Şükürler olsun ki. Benim kocam benden o kadar razı gitti ki. Ben kocamı kendi ellerimle mezara koydum. İnsanları olduğu gibi kabul edelim."