Hatice sessizliğini bozdu: Acımayacağım, süründüreceğim!

Hatice, geçtiğimiz günlerde podyumda yaptığı kalça hareketinin hakarete varan eleştirilere dayanmasına sert çıkarak sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Hatice sessizliğini bozdu: Acımayacağım, süründüreceğim!

Şarkıcı Hatice, geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Muammer Ketenci'nin defilesinde boy göstermiş, podyumda yaptığı kalça hareketiyle olay olmuştu. Her fırsatta kalçasını öven ve kendisini Jennifer Lopez ile karşılaştıran Hatice, bu hareketi sonrası Ketenci dahil pek çok kişiden tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Sosyal medyadan açıklama yaptı

Hatice, hakarete varan eleştiriler karşısında sessizliğini bozdu ve Instagram hesabının hikaye bölümünden şu açıklamayı yaptı: "Her türlü eleştiriye her zaman açık oldum ama belden aşağı küfürlerinizi ve özellikle benim aileme kadar ana avrat küfür ettiniz ya varana kadar en büyük tazminat neyse açmazsam Hatice değilim! Hiç kimseye acımayacağım, süründüreceğim hiç boşuna kimse de demesin mahkemeye boş işlerle meşgul etmeyin diye. Konu ailemse yakarım dünyayı. Kolaydı ana avrat küfür etmek. Hadi herkes kendi kapısının önünü süpürsün namus bekçileri."

İşte o paylaşım:

Hatice sessizliğini bozdu: Acımayacağım, süründüreceğim!