Hayatını kaybetti, takipçisi 7 milyon arttı!

5 gün önce hayatını kaybeden ünlü oyuncu Cameron Boyce'un takipçi sayısı 7 milyon arttı. Ölümünden sonra yaşanan bu artış şaşkınlık yarattı.

Hayatını kaybetti, takipçisi 7 milyon arttı!

Disney'in henüz 20 yaşındaki oyuncusu Cameron Boyce, 5 gün önce uykusunda epilepsi nöbeti geçirerek hayatını kaybetmişti. Disney’in hit dizisi Jessie’de Luke karakterini canlandıran ABD'li oyuncu Cameron Boyce, öldüğünde Instagram'da 8 milyon takipçisi vardı. 4 gün içinde 7 milyon kişi daha takibe aldı, takipçi sayısı 15 milyonu geçti.

Hayatını kaybetti, takipçisi 7 milyon arttı!

Cameron Boyce kimdir?

Cameron Boyce 28 Mayıs 1999’da dünyaya geldi. Cameron Boyce’nin en iyi bilinen rolü Dısney Channeldeki “Jessie” (Luke Ross karakterini canlandırdı.) Cameron boyce 2011 de Shake It Up dizisinde konuk oyuncu olarak da dans etmiştir. Ayrıca 2008 de çekilen ‘Aynalar’ adlı korku filminde Michael Carson adındaki evin en küçük çocuğunu canlandırmıştır. En son ”Gamers Guide Pretty Much Everything”filminde oynadı(Conor).

Farklı olarak da, Panic! At The Disco adlı rock müzik grubunun, ‘That Green Gentleman’ adlı müzik klibinde kısa bir rol almıştır.