Hazal Kaya annelik seminerinde!

Oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Uykusuz Anneler Kulübü ve psikolog Nilüfer Devecigil işbirliği ile gerçekleşen "Bebekler Neden Ağlar" isimli seminerdeydi.

Hazal Kaya annelik seminerinde!

Güzel oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Uykusuz Anneler Kulübü ve psikolog Nilüfer Devecigil işbirliği ile gerçekleşen "Bebekler Neden Ağlar" isimli seminerdeydi. Konuşmacı Alenta Solter'i dinleyen Kaya'nın sürekli notlar alması dikkatlerden kaçmadı. Aralık ayında doğum yapacak olan Kaya, seminerden sonra “Severek kitaplarını okuduğum bir yazar. Burada olmak beni mutlu etti” dedi.

Güzel oyuncu geçtiğimiz gün sosyal medyadan bir fotoğraf yayınlanmış ve fotoğrafa şu notu düşmüştü;

"Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim... Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası... Ölümler, hastalıklar, düğünler, doğumlar...”Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu... Ama hep çok şanslı hissettim kendimi. Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar.

Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün... Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var. İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bi pandamız bile var birlikte, çıldıracağım!! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!"

Hazal Kaya annelik seminerinde!