"Hazal Kaya güzelliği diye bir şey var"

Hazal Kaya'nın yaptığı paylaşım sosyal medyada hızla yayıldı. Güzel oyuncunun sevenleri Hazal Kaya için bakın neler yazdı?

Şubat ayında 5 yıl aşk yaşadığı Ali Atay'la hayatını birleştiren Hazal Kaya, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Güzel oyuncu bu özel günlerde eşi Ali Atay'la birlikte verdiği pozu Instagram'dan paylaştı ve altına da duygusal bir yazı kaleme aldı. Hazal Kaya şöyle yazdı:

"Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim... Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası... Ölümler, hastalıklar, düğünler, doğumlar...”Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu... Ama hep çok şanslı hissettim kendimi. Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar.

Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün... Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var. İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bi pandamız bile var birlikte, çıldıracağım!! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!"

Sosyal medya onu konuştu!

Hazal Kaya'nın yaptığı bu paylaşım sosyal medyada hızla yayıldı. Güzel oyuncunun paylaştığı fotoğrafları Instagram'da bir çok magazin sayfası kullanırken, Hazal Kaya'nın ismi de Twitter'da gündem oldu. TT listesine giren Hazal Kaya için sevenleri bir çok mesaj yazdı. Sanırım güzel oyuncu bu mesajları okurken daha da duygulanacak.

İşte Hazal Kaya için yazılan o mesajlardan bazıları:

"Hazal Kaya güzelliği diye bir şey var"

"Hazal Kaya sen muhteşem bir detaysın inşallah bende senin gibi bir hamiş olurum"

"Hazal Kaya & Ali Atay şu çivisi çıkmış dünya’da gördüğüm en güzel şeysiniz"

"Hazal Kaya gördüğüm en güzel anne olabilirsin"

"Keşfette denk geldim twit atmadan duramadim. Hazal Kaya çok güzel görünüyorsun.."

"Hazal Kaya... bir fotoğrafa ne kadar uzun bakılacaksa o kadar baktım, hayranlıktan dibim düştü, güzelliği bir yana ilişkisinin güzelliği diğer yana, ömür boyu mutlu olsunlar böyle"