Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı!

Bir dergiye röportaj veren Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün fotoğrafları olay oldu. Kapakta yazan "Tutkulu aşıklar" sözü Twitter'ı salladı.

Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı!atv'de ekrana gelen ve geçtiğimiz sezona damga vuran Hercai dizisinin yeni sezon çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Dizinin başrol oyuncuları Ebru Şahin ve Akın Akınözü çektikleri bir video ile Hercai sevenlere müjdeyi vermiş, "Başladık, geliyoruz" demişlerdi. Dizinin yeni sezonu Eylül'de ekranda olacak.

Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı! Ebru Şahin ile Akın Akınözü bu arada Cosmopolitan Dergisi'ne röportaj verdiler. Dergiye kapak olan ikilinin fotoğrafları sosyal medyada hızlıca yayıldı ve kısa sürede en çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Kapakta ''Tutkulu Aşıklar'' yazılmış olması da bu kadar konuşulmasının başlıca sebeplerinden biriydi. O söz hayranları o kadar heyecanlandırdı ki sosyal medyada bir anda binlerce kişi Ebru Şahin'i ve Akın Akınözü'nü konuşmaya başladı.

Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı!