İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...

Demet Şener'in geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi İbrahim Kutluay, uzun süredir aşk yaşadığı Edvina Sponza ile ilk kez birlikte objektiflere yansıdı.

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...Demet Şener, 2005 yılında dünyaevine girdiği İbrahim Kutluay'ın kendisini Edvina Sponza ile aldatması sebebiyle 2016'da boşanmak için mahkemeye başvurmuştu. Geçen üç yılın ardından çift, geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak boşanmıştı.

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...O dönemden beri aşk yaşayan ve magazincilere görüntü vermemek için köşe bucak saklanan Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay, önceki gece Bebeköy’deki Backyard adlı mekanda görüntülendi. Çift, bir arkadaşlarıyla buluştu ve mekanda yaklaşık 2 saat geçirdi.

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...Mekan çıkışında flaşlar patlatınca şoke olan çift, hemen arabaya bindi. Kutluay, basına görüntü vermemek için gaza basarak uzaklaşmaya çalıştı.

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...Sponza ile aşkının evlilik yolunda olduğu öne sürülen eski basketbolcu, mekanın ardından sevgilisini Bebek’teki evine bıraktı. Sosyetik güzel ise muhabirlerin sorduğu ilişki sorularına yanıt vermeyerek hızlı adımlarla evinin yolunu tuttu.

İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza kural bozdu! İlk kez...