İddialar doğru çıktı! İşte Tolga Sarıtaş'ın gizemli sevgilisi...

Oyuncu Tolga Sarıtaş'ın modacı Zeynep Mayruk ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. O iddialar doğru çıktı.

İddialar doğru çıktı! İşte Tolga Sarıtaş'ın gizemli sevgilisi...

Şu sıralar Söz dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Tolga Sarıtaş'ın, iki ay önce yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Sarıtaş'ın, İzmir'de yaşayan modacı Zeynep Mayruk ile birlikte olduğu öne sürülmüştü. Hatta yoğun dizi çekimlerinden kalan zamanları sevgilisiyle değerlendirdiği öğrenilen oyuncunun, sık sık İzmir'e gittiği belirtilmişti.

Köşe bucak kaçmıştı

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz haftalarda da Levent’teki bir mekandan çıkarken magazincilere yakalanmış, sevgilisinin görüntülenmemesi için elinden geleni yapmıştı. Hatta objektiflerden kaçmak için bindiği aracın sürücüsü, trafik kurallarını hiçe saymıştı.

İddialar doğru çıktı! İşte Tolga Sarıtaş'ın gizemli sevgilisi...

İddialar doğru çıktı

Tolga Sarıtaş’ın, uğruna İstanbul trafiğini birbirine kattığı kız arkadaşının kimliği belli oldu. Sarıtaş'ın geçtiğimiz aylarda modacı Zeynep Mayruk ile hakkındaki aşk iddiaları doğru çıktı. 3 aydır aşk yaşadığı öğrenilen çiftin, sosyal medyada da takipleştiği öğrenildi. Öte yandan çiçeği burnunda çiftin, dizinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkacağı, bunun için de gözlerden uzak bir rota belirledikleri öne sürüldü.