İlker Kaleli hakkında flaş iddia! Merakla bekleniyordu!

Geçtiğimiz günlerde önümüzdeki sezonda bir televizyon dizisinde rol alacağını açıklayan İlker Kaleli'nin yeni dizisi hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Yakışıklı oyuncunun Fox TV'de yayınlanacak olan 'Marlon Kemal'in hayatının anlatılacağı dizide yer alacağı öne sürüldü.

İlker Kaleli hakkında flaş iddia! Merakla bekleniyordu!

İlker Kaleli, 'Poyraz Karayel' dizisindeki partneri Burçin Terzioğlu ile 4 yıl aşk yaşadı. Çift geçtiğimiz Ekim ayında sürpriz bir kararla ayrıldı. Ayrılığın ardından Kaleli'nin depresyona girdiği ve tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edildi.

İlker Kaleli hakkında flaş iddia! Merakla bekleniyordu!

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen oyuncu, Burçin Terzioğlu ile barıştıkları yönünde çıkan iddiaların doğru olmadığını söylerken yeni projeleriyle ilgili de konuştu. Kaleli, önümüzdeki sezonda bir televizyon dizisinde yer alacağını söylerken henüz bir anlaşma yapmadığının da altını çizdi.

Marlon Kemal’i mi canlandıracak?

İlker Kaleli'nin bu açıklamasının ardından oyuncunun rol alacağı dizi hakkında bir takım iddialar ortaya atıldı. Kaleli'nin Fox TV'de yayınlanacak olan Most Production’ın 1970’li yıllara damgasını vuran efsane savcı Marlon Kemal’in hayatını anlatacağı dizide başrol olacağı öne sürüldü.