Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyum

Dünyaca ünlü şarkıcı Inna Antalya'da sahneye çıktı, "İkinci evimde olmaktan mutluyum" dedi.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumDünyaca ünlü Rumen şarkıcı Inna, Antalya'nın Kemer ilçesinde sahne aldı.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumBir otelde konser veren ünlü şarkıcı, Türk ve turist hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumYaklaşık bir saat sahnede kalan Inna, Türkiye'de verdiği her konserinde söylediği gibi "Seni seviyorum" ve "Teşekkürler" gibi Türkçe cümleler kurarak kural bozmadı.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumKendisinin şarkılarına eşlik edip bol bol fotoğraf çeken hayranlarını coşturan şarkıcı, konser arasında "İkinci evimde olmaktan çok mutluyum" diyerek gururlandırdı.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumÖte yandan Inna, Ajda Pekkan'ın, 'Yaz yaz yaz' adlı şarkısını düzgün bir Türkçe kullanarak seslendirerek yerli hayranlarından büyük alkış topladı.

Inna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumInna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumInna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyumInna'dan Türkiye yorumu: İkinci evimde olmaktan mutluyum