İrem Derici: 100-200 liranın hesabı yapılmaz

Şarkıcı İrem Derici, önceki akşam Kuruçeşme'de görüntülendi, yaptığı açıklamalarla Murat Boz'a göndermede bulundu.

İrem Derici: 100-200 liranın hesabı yapılmaz

Yeni albümü 'Mest Of’u geçtiğimiz haftalarda piyasaya süren ve müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başaran İrem Derici, önceki akşam Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı. Magazin muhabirlerini gören Derici, ayaküstü soruları yanıtladı.

"Beni polemiğe sokmayın"

Bir muhabirin, "İrem hanım biz sizi çektiğimizde yanınıza vale yaklaştığında valeye fazla para verip 'yine gitti 100-200 lira' diyor musunuz?" sorusu üzerine Derici, "Allah biliyor ne kadar kazandığımızı. 100, 200 TL’nin hesabı yapılmaz. O adamlar da sabahtan akşama kadar çalışıyor. Beni polemiğe sokmayın" yanıtını verdi. Şarkıcının bu açıklaması Murat Boz'a bir gönderme olarak algılandı.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver ile birlikte Zorlu Center’da görüntülenmişti. Alışveriş yaptıktan sonra araçlarına yönelen çiftten Boz, aracını teslim aldığı valeye ödemesi gereken 30 lira yerine 200 lira vermişti. Ancak muhabirlerinin oradan ayrıldığını öğrenen şarkıcı, alışveriş merkezinin vale şirketini aramış ve verdiği 200 liranın para üstü olan 170 lirayı geri istemişti. Yakışıklı popçunun bu hareketi magazin gündemine oturmuştu.