İrem Derici bunalıma mı girdi?

İrem Derici bunalıma girdiği şeklinde çıkan haberlere cevap verdi. Bunalımda olmadığını söyleyen şarkıcı, "Her gün sahnedeyim anasını satayım" dedi.

İrem Derici bunalıma mı girdi?İrem Derici’nin Harbiye’de oturduğu eve zorla girmeye çalışan takıntılı hayranı yüzünden bunalıma girdiği, şarkıcının korumayla gezmeye başladığı ve evden taşınmak istediği iddia edilmişti. Güzel şarkıcı iddialara yanıt verdi. Instagram'dan haberi paylaşan bir magazin sayfasına yorum bırakan Derici, "Ne koruma tuttum ne de taşınma kararı aldım. Valla gayet evimdeyim. Bunalıma falan da girmedim. Her gün sahnedeyim anasını satayım" ifadelerini kullandı.

İrem Derici bunalıma mı girdi?Ne olmuştu?

İrem Derici’nin Harbiye’de oturduğu eve zorla girmeye çalışan takıntılı hayranı, ünlü şarkıcının şikayeti üzerine gözaltına alınmıştı. Savcılığa çıkarılan Erol K., sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. İrem Derici'nin avukatı Ayşegül Mermer şüphelinin serbest bırakılmasının kendilerini mutsuz ettiğini belirterek şunları söylemişti:

“Sosyal medya hesabından çok sayıda mesaj göndermiş ve defalarca da evinin önüne giderek cinsel saldırı suçuna teşebbüs etmiştir. Ancak serbest bırakılması bizi çok üzdü. Bu kadar kadın cinayetlerinin artığı bu zamanda böylesi bir kararın çıkması bizi çok mutsuz etti. Yani İrem hanımın ölmesi mi gerekiyor. Başına ciddi bir şeyin mi gelmesi mi gerekiyor. Adam şuan elini kolunu sallaya sallaya aramızda geziyor. Dünyanın en iyi yasalarına da sahip olsak, uygulayıcılar bu yasaları uygulamazsa problem hiçbir zaman çözülmeyecektir”