Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Oyuncu Irmak Ünal, yeni sevgilisiyle Bebek'te bir eğlence mekanından çıkarken ilk kez objektiflere yakalandı.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Usta oyuncu Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal, 2017 yazında Emre Karabacak ile evliliğini sonlandırmış, geçtiğimiz aylarda da adı Mustafa Sandal'la aşk dedikodularına karışmıştı.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Ünal, önceki gün İstanbul gecelerinde yeni sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Bebek Angie'de sabahlara kadar sarmaş dolaş dans eden çift, çıkışta gazetecilere görüntü vermemek için mekanı arka kapıdan terk etti.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Çevrede gazetecilerin olmadığını düşünen güzel oyuncu, aşkının elini tuttu. Görüntü vermediği için rahatlayan Ünal, bir anda flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşırdı.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Hemen sevgilisinin elini bırakan Irmak Ünal, gazetecilere sinirlendi. Oyuncu, "Neden çekiyorsunuz beni. Başka işiniz yok mu sizin" sözleriyle muhabirlere patladı. Daha sonra da sevgilisiyle Bebek'ten ayrıldı.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Irmak Ünal'ın telaşlı halleri dikkatlerden kaçmadı.

Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Irmak Ünal yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!